AKROBATYKA

O ZAJĘCIACH

Akrobatyka jest jedną z najtrudniejszych oraz najstarszych dyscyplin sportowych. Pokazy akrobatów i kuglarzy można podziwiać od starożytności. Kiedyś cieszyli się złą sławą, dzisiaj są doceniani przez szeroką publiczność i chętnie oglądani. Dynamiczne pokazy kuglarskie i akrobatyczne na żywo potrafią przyciągnąć tłumy widzów nie bez przyczyny.

Trenując akrobatykę można liczyć nie tylko na podziw widzów oglądających ewolucje. Trening akrobatyki zakłada rozciągnięcie i elastyczność ciała, dużą mobilność stawów oraz giętki i mocny kręgosłup. Naukę najlepiej rozpocząć jako dziecko, kiedy mięśnie i kości są najbardziej elastyczne.

Osoby trenujące gimnastykę charakteryzują się prawidłową postawą ciała, doskonałą koncentracją i ogólną dobrą kondycją ciała. Mimo narażenia na urazy związane z wykonywaniem figur, ten sport ma dobry wpływ na zdrowie. Gimnastykę i w ograniczonym zakresie akrobatykę praktykują również seniorzy.

Wielu rodziców zapisuje swoje dzieci w wieku 6 i więcej lat na lekcje gimnastyki i akrobatyki.

Wysłanie dziecka na lekcje gimnastyki może być jedną z najlepszych decyzji dla rozwoju dziecka. Poza sprawnością fizyczną dzieci uczą się zaufania do trenera, współpracy, poprawia się ich wyobraźnia oraz samoocena.

PROWADZĄCY

ZAMÓW ZAJĘCIA

MOŻESZ RÓWNIEŻ ZAREZERWOWAĆ MIEJSCE
DZWONIĄC BEZPOŚREDNIO DO NAS:
TEL: (22) 861-31-30 (do 32)

SZCZEGÓŁY

TERMINY ZAJĘĆ

piątki 15.30-17.00

CZAS TRWANIA ZAJĘĆ

90 minut

CZĘSTOTLIWOŚĆ ZAJĘĆ

1 lub 2x w tygodniu

GRUPA DOCELOWA

od 6 do 10 lat

FORMA ZAJĘĆ

zajęcia ogólnorozwojowe
i sportowe, trening

LICZEBNOŚĆ GRUP

do 16 osób

KOSZT UDZIAŁU
(abonament miesięczny)

100 zł / 1x w tygodniu
150 zł / 2x w tygodniu